• parduotuvė
  • HJ-580 Mažiausias WS Serijos Perdavimo Modulis DA14580 5*6,2 mm Ultra Low Power Band Antena
img 0
img 1
img 2
img 3

HJ-580 Mažiausias WS Serijos Perdavimo Modulis DA14580 5*6,2 mm Ultra Low Power Band Antena

€22.82

  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
  • Įrenginio Tipas: daug (4 vnt/lot)

Atsiliepimas

Visi DA14580 moduliai yra įgyvendinami gamybos srityje, ir šiuo metu turi daugiau nei 10 klientų partijos naudoti, išlaikė laiko išbandymą, vis daugiau ir daugiau klientų, susisiekite su mumis pirkti mėginys tyrimams, ji taip pat įrodo, kad stabilumo ir funkcijos modulio mūsų stiprus, dar kartą ačiū už paramą senų, ir naujų klientų,Mes turime šį iškilmingą instrukcijos mūsų produktai:

1, HJ-580 serijos serijos perdavimo modulis (master-slave integracijos, vergas, žemos įtampos versija) nebus naudojamos kelių valandų, dienų ar keliolikos dienų po ryšys negali būti situacija.

2, bus nerodoma metu naudoti iš naujo, avarijos ir pan.

3, nuoseklųjį prievadą nebus siųsti ir gauti duomenis privedė prie žlugimo visą DA14580 atveju.

................... Ir taip toliau, ir taip toliau, daug problemų yra ne dėl mūsų modulis, kaip mes visi žinome, DA14580 vystymosi sunkumų, palyginti su TI ir Šiaurės kai didelis, bet DA14580 yra tikrai labai geras produktas, energijos suvartojimas yra tikrai mažiausios;

- Mes neturime šios problemos, mūsų supratimu, Bluetooth protokolą kamino ir naudojimo yra tikrai daug laiko, tik laikas gali tai įrodyti, kuris yra, kodėl mes turime tik vieną meistras modulis, nes DA14580, ir mašiną kartu ir būtinybė išspręsti uždavinį daugiau nei tik tai. Daug problemų, tris.

Mes ypač laukiami tėvai pirkimo DA14580 praeiti modulis, pirkti kelis, šviesos pasakyti nenaudingas, po priešingai, žinosite.....

V3.0 versijos:

Birželio 16 d., 2015 m.

Atnaujinti kiekis:

1, visapusiškai atnaujinti prietaiso vardas, vienas master pro numatytuosius prietaiso pavadinimas "HJ-580X", tik iš mašinos, perdavimo įranga numatytąjį pavadinimą "HJ-580", tas pats pavadinimas, tipas, lengva atskirti ir naudoti.

2, sprendimą keisti įrenginio pavadinimas kartais nepavyksta klaida, modulio firmware naujas galės keisti įprasto įrenginio pavadinimas (modifikuotas mobilųjį telefoną atjungti HJ-580 (X) vieną ar du kartus gali būti veiksmingos; pirmoji paieškos prijungti prietaisai bus automatiškai rodomi atnaujinti pavadinimas.).

3, kai ryšio valstybės, vykdyti BONDMAC įrišimo įranga, po operacijos, HJ-580 (X) bus patikrinti esamą ryšį (nepriklausomai nuo to, dabartinis režimas yra vis dar iš priimančiosios mašinos) įranga yra susietas su MAC adresą prietaiso, kai testas yra ne tas pats, automatiškai atsijungia, tada pradėti transliuoti (iš mašinos) arba skenavimas ("host"), jungiantis naujų privalomų įranga.

4, pridėti komandą iš mašinos režimas: atjungti ir sustabdyti transliavimo.

5, pridėti komandą į priimančiosios režimas: atjungti ir skenavimo stabdyti.

6 instrukcija režimas programinės įrangos konfigūracijos dokumento atnaujinama su V3.0 versija: papildoma atsiliepimus duomenų kiekis patarimų. (pavyzdžiui, kai komanda buvo išsiųstas, HJ580 (X) grįžta vėliavos komanda laimi ir vykdo.)

7, keisti kai kurių klaidų, dar kartą pagerinti stabilumą ir patikimumą, perdavimo modulis.

Pagrindinis:

Vienas, & & HJ-580 serijos perdavimo modulis; "Android" sistemos siųstuvas-imtuvas testas; APP yra pradėta & &

Pavadinimas: Hong Jia elektroninių HJBLE V1.7

Paaiškinti:

1, šią PROGRAMĄ, yra tik galimybė ieškoti ir prisijungti HJ-580 pro modulis, ir gali tik siųsti ir priimti ryšių bandymo su moduliai pagaminti pagal mūsų įmonės.

2, ši programa taikoma tik daugiau nei 4.3 "Android" sistemą, mes išlaikė bandymą.

3, nes tai yra tik bandymas priimti ir siųsti programa, joje numatyta, bandymų platforma vartotojams patvirtinti mūsų pro modulis.

4, WS duomenų siunčiamos į mobilųjį telefoną APP, prašome pabusti WS, ar WS gali gauti tik programos duomenis, ir negali siųsti duomenis į PROGRAMĄ.

5, ši programa palaiko neribotą baitų skaičius siuntimo ir priėmimo režimo su no 20 baitų riba. Ir mes funkciją, siųsti ir gauti baitų!

Du, IOS pro bandymo procedūros buvo audituota per, mes visi galime HJBle į "App Store" galite nemokamai parsisiųsti:

Tris, "WINDOWS PHONE" sistema, 8.1 WS bandymo šaltinio,, mes pateikėme.

  • Tipas: Oro Kondicionierių Dalys
Maksat76 76
2018-03-05
5/5
Have not tested the modules yet, but they are indeed pretty tiny - perfect for my needs!

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.