• parduotuvė
  • GPRS serverio palaikymas GSM Nuotolinio garažo durų atidarytuvas (Quad band Skirta)
img 0
img 1
img 2
img 3

GPRS serverio palaikymas GSM Nuotolinio garažo durų atidarytuvas (Quad band Skirta)

€65.19

€52.16

  • Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Svoris: 0.8kg (1.76lb.)
  • Pakuotės Dydis: 22cm x 14cm x 10cm (8.66in x 5.51in x 3.94in)

Atsiliepimas

GSM-RAKTAS-AC200 Už garažo durų atidarytuvas ir stumdomas vartai opener

Ši lenta yra darbo dažnis: QUAD BAND 850/900/1800/1900

GPRS SERVERIO PALAIKYMAS

Kas yra GSM-KEY?

GSM-RAKTO Sistema yra pažangi užtikrinta sistema, kuri yra pagrįsta mobiliojo ryšio tinklo , GSM-RAKTO sistema veikia su Skambintojo ID ir kada leisti skaičius skambučius, sistema atpažins, kad skambintojas ir atidaryti vartus, O ji negali atsiliepti, kaip skambutis nekainuos nieko. Realaus laiko ir interaktyvus valdymas Normalus telefono numerį atminties 200 numerių Specialios telefono numerį atminties yra iki 100 numerių, Signalizacija, telefono numerius yra iki 5 numeriai, Išsaugoti telefonų skambina istorijos duomenis iki 100 kanalų skaičius 1 250V 10A 50 Hz relės kontaktus Dirba su GSM telefonus, darbinė temperatūra (nuo -25 .. +60 °C) Relės veikia beveik kiekvieną prietaisą Mažas budėjimo galia ( Relay atmintyje po elektros gedimo Neprivaloma slaptažodį išlaikyti sistema saugos darbo režimas. Nuotolinio Slaptažodžio keitimo Dvi darbo režimas neprivaloma ( nuotolinis nustatymo su GSM telefonus), Viena relė yra woking su telefonu paskambinę Komandos gali pridėti prie GSM-telefono numeris paruoštos komandos Darbinė įtampa yra ne AC220V ( Jei norite dirbti ne kiti įtampos ,kad jums turėtų leiskite mums žinoti, kai jūs atliekate savo užsakymą,ir mūsų normali įtampa AC220V )

Kaip tai veikia?

GSM-RAKTAS apima profesinės pramoninės klasės GSM variklis, kuris gauna ragina savo SIM kortelės numeris, kaip ir bet paprastų GSM telefoną. Jums reikia naudoti bet kuris ūkio subjektas, kuris veikia 900/1800 Mhz dažnių juosta, kad yra standartas, daugelyje pasaulio regionų, Tiesiog duoti pavyzdį, jei jūsų SIM telefono numerį 35674564, kad yra skaičių, jūs turite skambinti ir atidaryti vartus.GSM-RAKTAS turi atminties, kur galėsite išsaugoti žmonių skaičių leido atidaryti savo vartus (iki 200), Kai GSM-RAKTAS gauna skambutį, jis patikrins, telefono numeris ir, jei skaičius yra sąraše, jūs turite paruošti jį atmes skambutį ir atidaryti vartus.

Jis veikia su bet elektros vartų?

Taip. Visi elektriniai vartai turi mygtuką, kuris yra naudojamas atidaryti juos. GSM-RAKTAS relės, kurių adresatas turi būti prijungtas prie oopening mygtuką. Iš tikrųjų tai verčia mygtuką į savo vietą.

Tai kainuoja man ką nors naudoti savo telefoną atidaryti savo vartus?

GSM-RAKTAS neleidžia atsiliepti į skambutį, jis tiesiog tikrina skambintojo ID. Jūsų tinklo turi siųsti skambintojo ID, kitaip GSM-RAKTAS neveiks. Paprastai operatoriai nereikia mokestį tol, kol tu atsiliepti į skambutį, kad jis nebus jums kainuoti nieko atidaryti vartus su GSM-KEY.

Žinoma, jūs turite turėti aktyvią SIM viduje, ir tai gali turėti mėnesinį mokestį, nepriklausomai nuo skambučių.

Patikrinkite savo vietos operatoriai šiuos duomenis.

Koks yra maksimalus darbinis atstumas?

GSM-RAKTAS neturi apribojimų, kaip normalus nuotolinio valdymo pultu. Naudojant mobilųjį telefoną, galite atidaryti iš labai toli, net iš kito miesto!

Tai tikrai patogu atvykti priešais savo namą, kai vartai jau atidaryti, nelaukiant viduryje kelio.

Kaip aš galiu suteikti skirtingus telefono numerius atidaryti savo vartus?

Siekiant išsaugoti numerį, galite tiesiog siųsti SMS, kuris prasideda su slaptažodžio, GSM-KEY, nurodant telefono numerį, įjungti, ir savo poziciją sąraše.

Numeriai yra saugomi GSM RAKTO atmintyje, o ne SIM kortelėje. Tai apsaugo kažkas iš išimdami SIM kopijuoti visus numerius į mobilųjį telefoną.

Tik tas, kuris žino slaptažodį galite įterpti ar ištrinti įjungtas telefono numeriais.

Greičiau operacijos galite užsisakyti iš mūsų specialią Programinę įrangą, prijungti GSM-RAKTAS į jūsų PC ir įvesties numerius.

Kiek skirtingų telefonai gali atidaryti savo vartus?

GSM-RAKTAS priima iki 200 visą numeriai,papildomų 40 specialius telefono numerius, kad leisti įėjimo į pastatą, laiko ir savaitės dienos..

Ką dar turiu be to, GSM-KEY?

Jums reikia tik galiojančią SIM kortelę. Įdiegti GSM-PARAŠYKITE, įdėkite SIM kortelę, programa leido numerius ir esate pasiruošę eiti.

Ar sunku jį įdiegti?

Jūs turite prisijungti 2 laidai, kad išėjo iš box kartu su Vartų stumti mygtuką.

Prijunkite jį prie KINTAMOSIOS srovės tinklo ( 230V 20VA), įdėkite SIM kortelę ir pradėti programavimo numeriai (12 numeriai gali būti užprogramuoti tik su viena SMS žinute).

Įdiegiant GSM-RAKTAS yra paprasta, visiems, su pakankamai techninių įgūdžių.

GSM-RAKTAS USB Programa adapterį prie KOMPIUTERIO Programinė įranga:

GSM-PAGRINDINIŲ KOMPIUTERIO Programinė įranga:

GSM KLAVIŠĄ "Iphone" ir "Android" Programinę įrangą

(po užsisakiau prietaisą ,galite atsisiųsti softwafe iš mūsų įmonės svetainėje)

Magnetinio Kalno GSM Antena (Neprivaloma dalys)

Neprivaloma ne įdiegti anteną (galima užsisakyti atskirai)

  • Prekės Pavadinimas: HUOBEI
  • Modelio Numeris: GSM-RAKTAS-AC200

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.